Aşk ile bağlı olduğum nemlendirici: Image Skincare Vital C

Merhaba 😉

 

Uzun zamandır sizlerle paylaşmak istediklerim var ama yoğunluklar iş, evlilik hazırlıkları derken hep ihmal ettim.

Çok uzun zamanadır kullandığım bir nemlendirici ile sizleri tanıştırmak istiyorum.

Beni Snapchat, Youtube ve Instagram hesaplarımdan takip edenler bilirler, Image Skincare ürünlerini fazlasıyla görmüştür.

Bu markaya inanılmaz bağlıyım diyebilirim.  Bütçe ayırdıkça cildimin ihtiyacı olan ürünlerini almaya özen gösteriyorum. Ve en önemlisi ürünlerin uzun süre gitmesi bu noktada çok önemli. Fazla uzatmadan Image Skincare ürünlerinden Vital C nemlendirici kreminden bahsetmek istiyorum.( en kısa sürede özel video ile bu yazıyı destekleyeceğim.)

Benim cildim aslında kuruya yakın ve yağ dengesini tutturamayınca hemen sivilcelenmeye başlar. Ama nemlendirme konusunda bulunmaz bir ürünle tanıştığımı belirtmeliyim.

Yoğun ultra nemlendirici etkili bakım kremi, C vitamini ve antioksidan açısından fazlasıyla zengin. En önemlisi stres, yorgunluktan kaynaklanan cildi etkileyici etmenlerle koruyor.

Hele ki kış aylarında cildimin kuruluğunu bu inanılmaz krem ile yatıştırdığını belirtmeliyim. Eğer cildiniz kuru ve hassasa kesinlikle bu kremi kullanmalısınız. Portakal kokusuna bayılacaksınız…

IMG_7248

 

 

Unutmadan dip not 😉

Kış aylarında soğuk havadan çatlayan dudaklarıma gece sürüp yattığımda sabah yumuşacık dudaklarla uyanıyorum. Ekstra lip kullanmama gerek kalmıyor açıkçası.

Markanın diğer ürünlerini aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

http://www.imageskincare.com.tr/

 

Benim diğer sosyal medya hesaplarımı ise aşağıda görebilirsiniz. 😉

 

Instagram: https://www.instagram.com/ciselcebbar/

Youtube: ciselcebbar * http://bit.ly/1LCpPvC

Snapchat: ciselcebbar

 

 

Benzer Yazılar..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir